Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Ministras pasveikino Liuksemburgą su nacionaline diena

Sukurta 2020.06.23 / Atnaujinta 2020.06.23 16:05
  Ministras pasveikino Liuksemburgą su nacionaline diena

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino savo kolegą, Liuksemburgo užsienio ir Europos reikalų ministrą Jeaną Asselborną ir visus šalies žmones Liuksemburgo nacionalinės šventės proga.

  Sveikinimo laiške L. Linkevičius pasidžiaugė draugiškais Lietuvos ir Liuksemburgo santykiais gynybos, saugumo, energetikos, ekonomikos ir kultūros srityse. Jis taip pat padėkojo už Liuksemburgo indėlį užtikrinant saugumą Baltijos regione.

  „Esu įsitikinęs, kad toliau stiprės ne tik mūsų dvišalis bendradarbiavimas ir partnerystė Baltijos-Beneliukso šalių formatu, bet taip pat kartu sprendžiant įvairius iššūkius, su kuriais susiduria Europos Sąjunga ir NATO“, -  rašoma ministro laiške.

  Liuksemburgo Didžiosios Hercogystės valstybinė šventė švenčiama birželio 23 dieną.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  20201207_160124.jpg

  Gruodžio 7 dieną laikinai einantis užsienio reikalų ministro pareigas Linas Linkevičius ir Liuksemburgo užsienio reikalų ministras Jeanas Asselbornas pasirašė susitarimą dėl keitimosi įslaptinta informacija ir įslaptintos informacijos abipusės apsaugos. Susitarimu siekiama stiprinti Lietuvos ir Liuksemburgo institucijų bendradarbiavimą nacionalinio saugumo, teisėsaugos ir kitose srityse.  Susitarimo nuostatos leis užtikrinti įslaptintos informacijos, kuria keičiamasi, apsaugą.

  Dvišaliai santykiai »