Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Pradedama balsuojančiųjų užsienyje registracija į Lietuvos Respublikos Seimo rinkimus

Sukurta 2020.07.01 / Atnaujinta 2020.09.03 12:09
  Pradedama balsuojančiųjų užsienyje registracija į Lietuvos Respublikos Seimo rinkimus

  Pradedama rinkėjų, planuojančių balsuoti užsienyje 2020 m. spalio 11 d. vyksiančiuose Lietuvos Respublikos Seimo rinkimuose, registracija. Jeigu gyvenate Baltarusijoje ar joje būsite rinkimų dienomis ir pageidaujate balsuoti, prisijunkite prie rinkėjų, balsuojančių užsienyje, elektroninės registracijos sistemos adresu: https://www.rinkejopuslapis.lt/rinkeju-balsuojanciu-uzsienyje-elektronine-registracija ir, laikydamiesi čia pateiktų nurodymų, užsiregistruokite.

  REGISTRUOKITĖS

  • Užsiregistravę būsite įtraukti į Lietuvos Respublikos generalinio konsulato Gardine rinkėjų sąrašus.
  • Šiems rinkimams reikia užsiregistruoti iš naujo, net jeigu nuolat gyvenate Baltarusijoje ir jau buvote įtraukti į Baltarusijoje balsuojančių rinkėjų sąrašus ankstesniuose rinkimuose/referendumuose.
  • Jeigu neturite galiojančio asmens tapatybę patvirtinančio dokumento, registruojantis galite naudoti pasibaigusių galioti paso ar asmens tapatybės kortelės duomenis.
  • Jeigu norite balsuoti paštu, turite užsiregistruoti ne vėliau kaip iki 2020 m. rugsėjo 28 dienos. Užsiregistravę vėliau, paštu balsuoti nebegalėsite.
  • Jeigu balsuosite generalinio konsulato Gardine patalpose, galite registruotis iki balsavimo ar balsavimo dieną.
  • Jeigu pasirinksite balsuoti paštu, adresu, kurį pateiksite užsiregistruodami, gausite rinkimų biuletenius, kuriuos užpildę ir sudėję į vokus pagal pateiktą instrukciją, turėsite nedelsdami išsiųsti nurodytu Lietuvos Respublikos generalinio konsulato Gardine adresu.
  • Jeigu pasirinksite balsuoti Lietuvos Respublikos generalinio konsulato Gardine patalpose, su savo asmens dokumentu nustatytomis balsavimo dienomis turėsite atvykti į Lietuvos Respublikos generalinį konsulatą Gardine.

  ! Svarbu: atsižvelgiant į tai, kad dėl COVID-19 situacijos balsavimas konsulato patalpose gali neįvykti, rekomenduojame registruotis balsuoti paštu.

  KYLA KLAUSIMŲ?

  Rašykite arba skambinkite:

  Lietuvos Respublikos vyriausioji rinkimų komisija: el. paštas: [email protected];  

  Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Gardine: tel.: +375 17 217 7091, el. paštas: [email protected]

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  2020 10 11 Aš balsavau.jpg

  Rinkėjus, užsiregistravusius balsuoti paštu Lietuvos Respublikos generaliniame konsulate Gardine, netrukus pasieks balsavimo dokumentai. Užpildę juos prašome ne vėliau kaip spalio 11 d. išsiųsti juos į Lietuvos Respublikos generalinį konsulatą Gardine.

  Rinkimų dieną, spalio 11 d., balsuojančių laukiame Lietuvos Respublikos generaliniame konsulate Gardine (M.Vasilka g. 3, Gardine) nuo 10:00 iki 20:00 val.

  Išankstinio balsavimo dienos - spalio 8-9 d. nuo 9:00 iki 17:00 val.

  Daugiau informacijos apie balsavimą užsienyje rasite paspaudę čia www.urm.lt/rinkimai2020/.

  Konsulinės naujienos » Lietuviai Gardine »

  Naujienlaiškio prenumerata