Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Lietuvos Respublikos generalinė konsulė Gardine lankėsi Alytuje (II)

Sukurta 2020.09.14 / Atnaujinta 2020.09.16 10:27
  Lietuvos Respublikos generalinė konsulė Gardine lankėsi Alytuje (II)

  Š.m. rugsėjo 14 d. Lietuvos Respublikos generalinė konsulė Gardine Jolanta Tubaitė Alytuje susitiko su Alytaus miesto savivaldybės meru Nerijumi Cesiuliu.

  Susitikime taip pat dalyvavo mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė, savivaldybės komunikacijos skyriaus vedėjo pavaduotoja Loreta Gaižiuvienė ir generalinio konsulato Gardine pirmoji sekretorė Dalia Naktinytė.

  Susitikimo metu apžvelgta situacija Baltarusijoje, aptartas Alytaus miesto savivaldybės bendradarbiavimas ir vykdyti/vykdomi projektai su Gardino, Lydos ir Smargonės vykdomaisiais komitetais, taip pat domėtasi Baltarusijos verslo perkėlimo į Alytų bei Alytaus verslo pristatymo Baltarusijoje galimybėmis. 

  Susitikimo metu buvo pristatytas Alytaus miestas, kultūra, rekreacinės ir sporto zonos, tradiciniai renginiai ir pramonė, papasakota apie Alytaus pramonės parką ir didžiausius investuotojus.

  Generalinė konsulė pakvietė Alytaus savivaldybės atstovus atvykti į Gardiną ir naujo Lietuvos Respublikos Generalinio konsulato Gardine erdvėse pristatyti Alytaus miestą, verslą, kultūrą ir turizmą.

  Naujienlaiškio prenumerata