Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Lietuvos Respublikos generalinė konsulė Gardine lankėsi Alytuje (I)

Sukurta 2020.09.14 / Atnaujinta 2020.09.16 10:24
  Lietuvos Respublikos generalinė konsulė Gardine lankėsi Alytuje (I)

  Lietuvos Respublikos generalinė konsulė Gardine Jolanta Tubaitė rugsėjo 14 d. lankėsi Alytuje ir susitiko su Alytaus rajono savivaldybės meru Algirdu Vrubliausku.

  Susitikime taip pat dalyvavo savivaldybės administracijos direktorė Gintarė Jociunskaitė, Turto valdymo skyriaus vedėja Jolita Gruzinskienė ir generalinio konsulato Gardine pirmoji sekretorė Dalia Naktinytė.

  Susitikimo metu aptarta situacija Baltarusijoje, bendravimo ir bendradarbiavimo perspektyvų gairės verslo, kultūros ir turizmo srityse, savivaldybės bendradarbiavimas ir įgyvendinami projektai su Gardino ir Voronavo rajonų vykdomaisiais komitetais – savivaldybė ypač džiaugėsi pagal Europos kaimynystės ir partnerystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programą kartu su Voronavu įgyvendinamu projektu sveikatos apsaugos srityje, pagal kurį tiek Lietuvos, tiek Baltarusijos pusės įsigys automobilius mobilioms ambulatorinėms paslaugoms teikti. Sutarta, kad žmogiškieji ryšiai su Baltarusijos partneriais yra ypač svarbūs dabartinės situacijos Baltarusijoje metu ir nutarta juos puoselėti.

  Generalinė konsulė pakvietė Alytaus savivaldybės atstovus atvykti į Gardiną ir naujo Lietuvos Respublikos Generalinio konsulato Gardine erdvėse pristatyti Alytaus rajoną, verslą, kultūrą ir turizmą.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata