Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Lietuvos Respublikos generalinė konsulė Gardine Jolanta Tubaitė susitiko su Gardino gubernatoriumi

Sukurta 2020.01.27 / Atnaujinta 2020.01.29 16:50
  Lietuvos Respublikos generalinė konsulė Gardine Jolanta Tubaitė susitiko su Gardino gubernatoriumi

  Lietuvos Respublikos generalinė konsulė Gardine Jolanta Tubaitė susitiko su Gardino srities gubernatoriumi Vladimiru Kravcovu

  Sausio 27 dieną Lietuvos Respublikos generalinio konsulato Gardine generalinė konsulė Jolanta Tubaitė susitiko su Gardino srities gubernatoriumi Vladimiru Kravcovu.

  Susitikimo metu generalinė konsulė ir Gardino srities gubernatorius aptarė artėjantį Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus vizitą Baltarusijoje, Lietuvos ir Baltarusijos dvišalio bendradarbiavimo stiprinimo perspektyvas ekonomikos, kultūros, turizmo srityse. Taip pat kalbėta apie naujojo Lietuvos Respublikos Generalinio konsulato pastato statybas Gardine ir persikėlimą.

  Susitikime taip pat dalyvavo Gardino miesto meras Mečislav Goj ir regioninio vykdomojo komiteto ekonomikos komiteto pirmininkas Aleksandr Komendant.

  LR generalinis konsulatas Gardine pradėjo veikti  2003 m. vasario 18 d. Jolanta Tubaitė yra penkta generalinė konsulė.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  1.JPG

  Lietuvos Respublikos generalinio konsulato Gardine generalinė konsulė Jolanta Tubaitė perdavė konsulinį patentą Baltarusijos Respublikos Užsienio reikalų ministerijai

  Užsienio politika ir diplomatija » Konsulinės naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata