Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Susitikime su Egipto užsienio reikalų ministru – dėmesys dvišaliams santykiams ir kovai su terorizmu

Sukurta 2017.11.30 / Atnaujinta 2017.11.30 11:05
  Susitikime su Egipto užsienio reikalų ministru – dėmesys dvišaliams santykiams ir kovai su terorizmu

  Lapkričio 29 dieną ES-Afrikos Sąjungos ministrų susitikimo Abidžane paraštėse ministras Linas Linkevičius susitiko su Egipto užsienio reikalų ministru Samehu Shoukry. Ministrai aptarė planuojamus žingsnius, padėsiančius sustiprinti dvišalius santykius, pasidalino informacija apie svarbiausių dvišalių susitarimų rengimo pažangą.

  L. Linkevičius ir S. Shoukry taip pat pasikeitė nuomonėmis apie svarbiausius regione vykstančius procesus. L. Linkevičius dar kartą išreiškė užuojautą dėl penktadienį įvykusio teroristinio išpuolio Sinajaus pusiasalyje, nusinešusio daugiau nei 300 gyvybių, ir pasiūlė stiprinti bendradarbiavimą kovojant su terorizmu.

  Tai jau antras ministrų susitikimas šiais metais. Egipto užsienio reikalų ministras S. Shoukry pirmą kartą su L. Linkevičiumi susitiko rugpjūčio 22 dieną, istorinio vizito į Lietuvą metu.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  DSC07461.JPG

  Spalio 25-26 dienomis Hurgadoje lietuvių bendruomenė kartu su Lietuvos ambasada Egipte ir Nacionaliniu M. K. Čiurlionio muziejumi surengė Lietuvos dienas.

  Dvišaliai santykiai »
  egiptas.jpg

  Vasario 15 dieną Lietuvos Respublikos ambasadorius Egipto Arabų Respublikoje Arvydas Daunoravičius susitiko su ambasadoje apsilankiusiu  Egipto Arabų Respublikos Prezidento Abdel Fattah El-Sisi įgaliotuoju atstovu Abdel Aziz El-Sherif.

  Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
  2018-01-16 garbės ženklas_PS_foto1b.jpg

  Sausio 16 dieną Lietuvos ambasadoriui Egipte Arvydui Daunoravičiui už asmeninį indėlį plėtojant Lietuvos ir Egipto dvišalius santykius įteiktas tarptautinio judėjimo „Arabų šalių viešoji diplomatija“ Egipto padalinio garbės ženklas.

  Atstovybių naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata