Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Ministras G. Landsbergis priėmė kadenciją baigiantį Armėnijos ambasadorių

Sukurta 2021.04.08 / Atnaujinta 2021.04.08 16:38
   Ministras G. Landsbergis priėmė kadenciją baigiantį Armėnijos ambasadorių
   Ministras G. Landsbergis priėmė kadenciją baigiantį Armėnijos ambasadorių
   Ministras G. Landsbergis priėmė kadenciją baigiantį Armėnijos ambasadorių

   Balandžio 8 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis susitiko su kadenciją Vilniuje baigiančiu Armėnijos ambasadoriumi Tigranu Mkrtchyanu.

   Per susitikimą aptartos Lietuvos ir Armėnijos dvišalių santykių aktualijos, politinė padėtis Armėnijoje, galimybės stiprinti Europos Sąjungos ir Armėnijos bendradarbiavimą, COVID-19 situacija bei kiti klausimai. Ministras G. Landsbergis pabrėžė Lietuvos Vyriausybės pasirengimą tęsti paramą ambicingoms Armėnijos demokratinėms reformoms ir toliau dalytis patirtimi su šia šalimi.

   G. Landsbergis taip pat padėkojo ambasadoriui už jo asmeninį indėlį į Lietuvos ir Armėnijos ryšių plėtrą per beveik penkerius mūsų šalyje praleistus metus bei palinkėjo sėkmės šiam tęsiant diplomatinę karjerą.

   T. Mkrtchyanas yra antrasis Vilniuje reziduojantis Armėnijos diplomatinės atstovybės vadovas, taip pat akredituotas Latvijai ir Estijai.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   1.jpg

   Vasario 11 dieną Lietuvos ambasadorė Armėnijoje Inga Stanytė-Toločkienė ir Europos Sąjungos ambasadorė Armėnijoje A. Wiktorin dalyvavo humanitarinės pagalbos perdavime Kalnų Karabacho šeimoms.

   Atstovybių naujienos »

   Gruodžio 28 dieną ministras Gabrielius Landsbergis telefonu kalbėjosi su Armėnijos užsienio reikalų ministru Ara Aivazianu, pasveikinusiu jį pradėjus eiti naujas pareigas.

   Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla » Ministerijos naujienos »
   Balrusaitis 5.jpg

   Gruodžio 16  dieną Nacionaliniame Armėnijos architektūros ir statybos universitete buvo įteikta ketvirtoji Jurgio Baltrušaičio jaunesniojo vardo premija.

   Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »

   Gruodžio 14 dieną Lietuvos ambasadorė Armėnijoje Inga Stanytė-Toločkienė susitiko su naujai paskirtu Armėnijos užsienio reikalų ministru Ara Ayvazyanu. Ambasadorė palinkėjo ministrui visokeriopos sėkmės ir pabrėžė Lietuvos pasirengimą toliau stiprinti dvišalį bendradarbiavimą bei prisidėti prie Armėnijos reformų darbotvarkės įgyvendinimo.

   Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
   IRC2.jpg

   Lapkričio 30 dieną Lietuvos ambasada Armėnijoje suteikė humanitarinę paramą nuo karo Kalnų Karabache nukentėjusiems armėnams.

   Dvišaliai santykiai »
   1.JPG

   Rugsėjo 26 dieną Diližano (Armėnija) bendruomenės centre įvyko projekto „Armėnijos kaimo vietovių vystymas“ rezultatų pristatymas.

   Atstovybių naujienos » Vystomasis bendradarbiavimas ir parama demokratijai »